معرفی واحدها

^

واحد کنترل کیفیت

     کنترل کیفیت مواد و محصولات ما توسط تیمی از کارشناسان ماهر و آموزش دیده در تمامی مراحل از ورود موادخام تا فرآیندهای حین تولید و محصول نهائی با روش های نوین بازرسی در تمامی شیفت ها برقرار است و همچنین شرکت پایدار پلیمر جهت اطمینان از کیفیت محصول نهائی از آزمایشگاه های معتبری نظیر مرکز پژوهش متالوژی رازی، پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، موسسه تحقیقاتی رنگ امیرکبیــر همکاری می نماید و بر اساس درخواست مشتریان امکـــان ارائه گزارش تســت بر اساس برنامه آزمایشهای توافق شده و یا استانداردهای اعلامی وجود دارد.

^

واحد برنامه ریزی و انبارها

مهمترین وظایف واحد برنامه ریزی شامل موارد زیر است :

تهیه برنامه تامین مواد، برنامه تولید و ابلاغ آن به واحد تولید .

ظرفیت سنجی و زمان سنجی سفارشات و برنامه ریزی خطوط و ماشین آلات و نیروی انسانی جهت استفاده صحیح از ظرفیت های موجود .

نظارت بر ورورد و خروج ، گردش و تحویل کالا .

در خصوص تحویل قطعات خودرو به مجموعه های خودروسازی و خودروسازان، این واحد مستقیم با مشتریان محترم در ارتباط می باشد.

مدیر واحد: آقای پیام تمیجی   محل استقرار: کارخانه    شماره تماس داخلی: 114

 

^

واحد تضمین کیفیت

     وظایف کارشناسان تضمین کیفیت شرکت پایدار پلیمر اوژن که کنترل مستمر در سیستم مدیریتی، محصولات و خدمات دارند به شرح زیر می باشد:

شناسایی فرآیندهای سازمان، تعیین شاخص های پایش و اندازه گیری آن و همچنین پیگیری تحقق اهداف و برنامه های کیفیت .

همکاری در شناسایی ریسک ها و فرصت های فرآیندهای سازمان و تلاش در جهت کنترل آنها .

تدوین و بازنگری مستندات روشهای اجرائی، دستورالعمل ها با همکاری مسئولین فرآیندها .

^

واحد تولید

     واحد تولید پایدار پلیمر اوژن مسئول نظم دادن درونی و بیرونی شرکت و همچنین مسئول تمامی استراتژی های تولید به ‌منظور کاهش هزینه های اولیه، ثابت و جاری سازمان می­ باشد.گروه تولید مسئولیت بسیار سنگینی را از واحد فروش تا مرحله برنامه ریزی و تولید محصولات درخواستی، تا تحویل محصول به مشتری رابرعهده دارد.

^

واحد فروش

     بخش بازاریابی و فروش شرکت پایدار پلیمر اوژن با بکارگیری روش ها و ایده های خلاقانه درک خود را از بازار به صورت ابزارها و تاکتیک‌هایی پیاده سازی می کنند تا بدین وسیله شرکت بتواند سهم بیشتری از بازار را جذب و سرنخ‌های فروش بیشتری را ایجاد کند. نقطه ‏نظرات و عكس‏العمل مصرف‏كنندگان را در مورد كالا یا خدماتی كه ارائه شده، از طریق شیوه‏های مختلف تحقیقات بازاریابی شناسایی و آنها را بررسی و مورد استفاده در تصمیم‏گیری و برنامه‏های خود قرار می دهند و در نتیجه با توجه به نیاز مصرف‏كنندگان و منابع سازمان، كالا یا خدمات مورد نیاز مشتریان را تهیه و عرضه می نمایند.

     نظر به زیر ساخت تولید و مونتاژ، این شرکت آمادگی اخد سفارش و همکاری در حوزه های مرتبط را دارد:

 

     بیصبرانه منتظر تماس شما هستیم.

کارشناس فروش صنعت قطعات یدکی خودرو، فروشگاهی و کیف و کفش: آقای محمد مبارکی محل استقرار: کارخانه     شماره تماس داخلی: 120

کارشناس فروش صنعت روشنایی : خانم زهرا عابدی          محل استقرار: کارخانه  شماره تماس داخلی: 124

کارشناس فروش قطعات و مجموعه های روشنایی : خانم پریسا یعقوبی  محل استقرار : دفتر تهران   شماره تماس : 44943891-021

کارشناس فروش صنعت ساختمان : خانم سروناز بابایی زاده  محل استقرار: دفتر تهران   شماره تماس: 021-44943190

کارشناس صادرات : خانم سروناز بابایی زاده  

مدیر فروش :    

 

^

واحد قالب سازی و اتوماسیون صنعتی

واحد طراحی و ساخت قالب و افزایش اتوماسیون نقش مهمی در افزایش موفقیت سازمان ایفا کرده است، به نحوی که از بدو تاسیس تاکنون موفق به ساخت بیش از 263 دست قالب برای مشتریان خود بوده است.

مراحل ارائه خدمات مهندسی شرکت پایدار پلیمر اوژن به شرح زیر می باشد:

      قابلیت های محوری این شرکت در طراحی و ساخت انواع قالب و کالیبراتورهای مورد نیاز مشتری          مطابق نقشه و نمونه درخواستی در کمترین زمان ممکن می باشد.

     با دارا بودن خطوط متنوع تولیدی، توانائی تولید اکستروژن و قطعات بر پایه مواد PVC-S (پلی وینیل کلراید) ، PVC-R (پلی وینیل کلراید) ، ABS (آکریلونیترین بوتادین استایرن) ، PS (پلــی اســتارین)،PP  ( پلــی پروپــیلن )  PE( پلــی اتیلــــن ) ، PC ( پلی کربنـــات ) ، PA ( پلــی آمیـد)  و SAN ( استایــرن آکریلـــو نیـــتریـــل )  و همچنیـــن مـــــواد خانــواده TPV , TPE ( ترموپلاســتیک ها ) شامل SBS  ، SEBS ، PP-EPDM  را داراست.

     آنالیز پلیمر پایه و شناسائی جنس قطعه تولیدی از امکانات و خدمات این شرکت می باشد و با روش های آنالیز آزمایشگاهی و روشهای شناسائی سریع، امکان تعیین پایه پلیمری و تأمین مواد اولیه مورد نیاز را فراهم می نماید.

     ساخت تجهیزات کمکی و پای خط به منظور افزایش بهره وری و اتوماسیون نظیر سیستم های وان، وان خلأ کشنده، سیستم های برش آنلاین دیسکی و گیوتینی، رول جمع کن، رول بازکن، دستگاه چسب زن، خطوط لمینت و000

     ارائه مشاوره فنی مهندسی به مشتریان، در ساخت و طراحی انواع قالب های مورد نیاز مطابق نمونه یا نقشه می باشد .

     جهت دریافت مشاوره فنی با کارشناسان فروش مربوط تماس حاصل فرمائید.

Pin It on Pinterest