معرفی واحدها

^

واحد کنترل کیفیت

کنترل کیفیت مواد و محصولات ما توسط تیمی از کارشناسان ماهر و آموزش دیده در تمامی مراحل از ورود موادخام تا فرآیندهای حین تولید و محصول نهائی با روش های نوین بازرسی در تمامی شیفت ها برقرار است و همچنین شرکت پایدار پلیمر جهت اطمینان از کیفیت محصول نهائی از آزمایشگاه های معتبری نظیر مرکز پژوهش متالوژی رازی، پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، موسسه تحقیقاتی رنگ امیرکبیــر همکاری می نماید و بر اساس درخواست مشتریان امکـــان ارائه گزارش تســت بر اساس برنامه آزمایشهای توافق شده و یا استانداردهای اعلامی وجود دارد.

^

واحد برنامه ریزی و انبارها

مهمترین وظایف واحد برنامه ریزی شامل موارد زیر است :
تهیه برنامه تامین مواد، برنامه تولید و ابلاغ آن به واحد تولید .
ظرفیت سنجی و زمان سنجی سفارشات و برنامه ریزی خطوط و ماشین آلات و نیروی انسانی جهت استفاده صحیح از ظرفیت های موجود .
نظارت بر ورود و خروج ، گردش و تحویل کالا .
در خصوص تحویل قطعات خودرو به مجموعه های خودروسازی و خودروسازان، این واحد مستقیم با مشتریان محترم در ارتباط می باشد.
مدیر واحد: آقای پیام تمیجی   محل استقرار: کارخانه    شماره تماس داخلی: 114

^

واحد تضمین کیفیت

وظایف کارشناسان تضمین کیفیت شرکت پایدار پلیمر اوژن که کنترل مستمر در سیستم مدیریتی، محصولات و خدمات دارند به شرح زیر می باشد:
شناسایی فرآیندهای سازمان، تعیین شاخص های پایش و اندازه گیری آن و همچنین پیگیری تحقق اهداف و برنامه های کیفیت .
همکاری در شناسایی ریسک ها و فرصت های فرآیندهای سازمان و تلاش در جهت کنترل آنها .
تدوین و بازنگری مستندات روشهای اجرائی، دستورالعمل ها با همکاری مسئولین فرآیندها .

^

واحد تولید

مأموریت این واحد هدایت و ساماندهی کلیه عوامل در جهت تولید به موقع و کیفیت بالا در سفارشات برنامه ریزی شده است، تیم تولید شرکت پایدار پلیمر اوژن در دو شیفت به صورت 24 ساعته برقرار است که با ارتقا دانش و کسب تجربه در جهت بهبود، هدایت و نظارت در حسن اجرای کلیه فعالیت های برنامه ها تلاش می نمایند. تأمین به موقع سفارشات مشتری و جلب رضایت آنها جزو اولویت ها و برنامه های این واحد می باشد.

^

واحد فروش

بخش بازاریابی و فروش شرکت پایدار پلیمر اوژن با بکارگیری روش ها و ایده های خلاقانه درک خود را از بازار به صورت ابزارها و تاکتیک‌هایی پیاده سازی می کنند تا بدین وسیله شرکت بتواند سهم بیشتری از بازار را جذب و سرنخ‌های فروش بیشتری را ایجاد کند. نقطه ‏نظرات و عكس ‏العمل مصرف‏ كنندگان را در مورد كالا یا خدماتی كه ارائه شده، از طریق شیوه ‏های مختلف تحقیقات بازاریابی شناسایی و آنها را بررسی و مورد استفاده در تصمیم ‏گیری و برنامه‏ های خود قرار می دهند و در نتیجه با توجه به نیاز مصرف‏ كنندگان و منابع سازمان، كالا یا خدمات مورد نیاز مشتریان را تهیه و عرضه می نمایند.
نظر به زیر ساخت تولید و مونتاژ، این شرکت آمادگی اخد سفارش و همکاری در حوزه های مرتبط را دارد:
بیصبرانه منتظر تماس شما هستیم.

^

تماس با کارشناسان

  • قطعات فروشگاهی . قطعات سفارشی و صادرات
کارشناس مستقر در کارخانه : نرمین هاشمی
داخلی131
تماس در واتساپ: 09193298345
  • حوزه روشنایی (قطعات و مجموعه‌های آماده) . مستربچ دیفیوزر و کامپاند
کارشناس مستقر در کارخانه : زهرا عابدی
داخلی 124
تماس در واتساپ: 09388627674
  • حوزه ساختمان . خودرویی (افترمارکت) . کیف و کفش (متالایز)
کارشناس مستقر در دفتر تهران : سروناز بابایی‌زاده
داخلی 203
تماس در واتساپ: 09193780950
^

واحد قالب سازی و اتوماسیون صنعتی

واحد طراحی و ساخت قالب و افزایش اتوماسیون نقش مهمی در افزایش موفقیت سازمان ایفا کرده است، به نحوی که از بدو تأسیس تاکنون موفق به ساخت بیش از 260 دست قالب برای مشتریان خود بوده است.
مراحل ارائه خدمات مهندسی شرکت پایدار پلیمر اوژن به شرح زیر می باشد:
قابلیت های محوری این شرکت در طراحی و ساخت انواع قالب و کالیبراتورهای مورد نیاز مشتری مطابق نقشه و نمونه درخواستی در کمترین زمان ممکن می باشد.
با دارا بودن خطوط متنوع تولیدی، توانائی تولید اکستروژن و قطعات بر پایه مواد PVC-S (پی وی سی نرم) ، PVC-R (پی وی سی سخت) ، ABS (آکریلونیترین بوتادین استایرن) ، PS (پلی استارین) ، PP  ( پلی پروپیلن )  PE ( پلی اتیلن ) ، PC ( پلی کربنات ) ، PA ( پلی آمید)  و SAN ( استایرن آکریلو نیتریل )  و همچنین مواد خانواده TPV , TPE ( ترموپلاستیک ها ) شامل SBS  ، SEBS ، PP-EPDM  را داراست.
آنالیز پلیمر پایه و شناسائی جنس قطعه تولیدی از امکانات و خدمات این شرکت می باشد و با روش های آنالیز آزمایشگاهی و روشهای شناسائی سریع، امکان تعیین پایه پلیمری و تأمین مواد اولیه مورد نیاز را فراهم می نماید.
ساخت تجهیزات کمکی و پای خط به منظور افزایش بهره وری و اتوماسیون نظیر سیستم های وان، وان خلأ کشنده، سیستم های برش آنلاین دیسکی و گیوتینی، رول جمع کن، رول بازکن، دستگاه چسب زن، خطوط لمینت و…
ارائه مشاوره فنی مهندسی به مشتریان، در ساخت و طراحی انواع قالب های مورد نیاز مطابق نمونه یا نقشه.
جهت دریافت مشاوره فنی با کارشناسان فروش مربوط تماس حاصل فرمائید.