طلق های مهتابی شفاف و مات (دیفیوزر)

همزمان با گسترش روزافـزون استفاده از چراغ‌های خطی، براکت و نور‌های منعطف در صنایع روشنایی LED و به دنبال آن نیاز به انواع کاور و پوشش‌های مرتبط با این نوع چراغ‌ها، مصرف این قطعات در کشور افزایش پیدا کرده و منجر به فراهم آمدن زمینه‌ی تولید این محصولات ( که در بازار با عناوینی مانند: طلق مهتابی یا کاور دیفیوزر شناخته می‌شوند) در داخل کشور شد.

این پروفیل‌ها که عموماً بر پایه پلی کربنات یا PMMA (اکرلیک) تولید می‌شوند در کنار راندمان نوری مطلوب می‌بایست دارای شرایط و استاندارد‌های دیگری همچون پخش یکنواخت نور، ماتی بالا و در عین حال پوشش کامل چشمه‌های LED باشند.

شرکت دانش بنیان پایدار پلیمر اوژن این افتخار را دارد به عنوان اولین و بزرگترین تولید‌کننده این محصولات با بیش از یکصد طرح و مدل خاص و متنوع (از عرض ۵ تا ۱۲۰ میلی‌متر ) در حوزه تولید این محصولات فعالیت کند.

شرکت پایدار پلیمر اوژن با در اختیار داشتن توان مهندسی و تکنولوژی ساخت قالب‌هاییک یا چند جزئی پروفیل پلی کربنات توانسته به صورت مستقل و بدون وابستگی به منابع خارج از مجموعه فعالیت خود را ادامه دهد. این مهم در کنار بالا بردن دقت، سرعت و کیفیت محصولات نهایی، انعطاف‌پذیری لازم برای تغییر و اصلاح نمونه اولیه تا کسب رضایت کامل مشتری را نیز فراهم کرده است.

بر همین اساس و با داشتن سال‌ها تجربه در تولید مقاطع خاص پلاستیک، پایدار پلیمر اوژن توانسته این قطعات را با در نظر گرفتن دقیق‌ترین جزئیات مانند تناسب با ماژول و برد‌های خاص، سفارشی‌سازی کرده و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و همزمان ارائه بالاترین راندمان نوری، رضایت و اعتماد مشتریان خود را به دست آورد.

تولید پروفیل‌های یکپارچه (دو یا چند جزئی)، پروفیل‌های برفکی و طرحدار و … به تناسب نیاز شکل گرفته در بازار صنایع روشنایی، این شرکت را به عنوان تولید‌کننده پیشرو در صنایع روشنایی مطرح کرده و زمینه ورود این مجموعه به حوزه صادرات قطعات مورد نیاز در صنایع روشنایی را فراهم کرده است.

ویژگی طلق‌های مهتابی دیفیوزر (پروفیل پلی‌کربنات) تولید شرکت:

  • حاوی Anti UV ومقاوم در برابر زرد شدگی
  • دارای چغرمگی بالا و مقاوم در برابر ضربه
  • بدون خیرگی و پراکندگی یکنواخت نوردر محیط
  • با بالاترین بازدهی و راندمان نوری Light Transmittance ≥ ۸۰

Pin It on Pinterest