صنایع روشنایی

مستربچ و کامپاند دیفیوزر

مستربچ دیفیوزرکه محصول اصلی دانش بنیان شرکت می باشد در پایه های مختلف پلی استایرن (PS)، پلی کربنات (PC) قابل ارائه می باشد. این محصول با ایجاد قابلیت دیفیوزری در قطعات روشنایی در کلیه فرآیندهای شکل دهی پلاستیک شامل اکستروژن ورق، اکستروژن پروفیل، اکستروژن پلاستیک و تزریق بادی (Blow Molding) کاربرد دارد.
مزایای استفاده از مستربچ دیفیوزر شرکت پایدار پلیمر اوژن به شرح زیر است:
– پراکندگی یکنواخت نور در محیط و شاخص Haze بالا (بزرگتر از 99%)
– افزایش بازدهی و راندمان نوری بالا (Light Transmitance> 75%)
– جلوگیری از به وجود آمدن لکه های روشن و سایه ها
– کاهش انتقال حرارت به محیط
– افزایش Lamp Hiding و ایجاد سطح نورانی یکنواخت
– جلوگیری از پراکندگی اشعه ماوراء بنفش و مادون قرمز به محیط

قطعات و مجموعه های آماده

توان بالای مهندسی و قطعه سازی شرکت پایدار پلیمر اوژن امکان ارائه سایر قطعات چراغ (به استثناء قطعات نوری) که شامل قطعات درپوش (Endcaps)،پایه های نگهدارنده، هیت سینک (پروفیل آلومینیوم) می باشد، برای مشتریان خود فراهم نموده است به گونه‌ای که مشتریان ما فقط به روشنایی فکر کنند.
در این چارچوب شرکت با برنامه ریزی منسجم وساخت قطعات مربوطه انواع مختلفی از چراغ های براکت را آماده عرضه به مشتریان خود نموده است و تولید طرح های جدید و متنوع سایر محصولات نیز در برنامه های کاری شرکت قرار دارد.

 

طلق های مهتابی شفاف و مات (دیفیوزر)

شرکت پایدار پلیمر اوژن تولید کننده انواع پروفیل ها و طلق های مهتابی مات (دیفیوزر) و شفاف از جنس پلی کربنات است که این پروفیل ها با نام طلق های مهتابی و یا دیفیوزر مورد مصرف در صنایع روشنایی می باشند و همچنین به عنوان کاور یا پوشش برای چراغ های LED استفاده می شوند.
از ویژگی های متمایز محصول این شرکت :
– حاوی آنتی UV و مقاوم در برابر زرد شدگی
– دارای چغرمگی بالا و مقاوم در برابر ضربه
– مقاومت بالا در برابر خمیدگی
– عدم وجود خیرگی
– راندمان نوری بالا مطابق با استانداردهای بین المللی و پخش نور مناسب، راندمان نور در پروفیل های مات بالاتر از 80% و در پروفیل های شفاف بالاتر از 90% می باشد.

Pin It on Pinterest